Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
  Анонси
     Оздоровча кампанія

     Назад

     Улітку 2018 року забезпечено функціонування 478 оздоровчо-відпочинкових закладів системи освіти: 464 табори денного перебування, 2 наметові містечка, 12 дитячих стаціонарних оздоровчих закладів.

     За період літньої оздоровчої кампанії оздоровчо-відпочинковими послугами забезпечено 29,8 тисяч дітей (у тому числі 1607 у стаціонарних закладах), що становить 34% від контингенту здобувачів освіти 1-10 класів.

     На виконання регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей Чернігівської області на 2016-2020 роки оздоровлення вихованців шкіл-інтернатів здійснено на базі дитячих закладів обласного підпорядкування: «Лісова казка» (Н.-Сіверський район), «Зміна» (Чернігівський район), «Барвінок» (Менський район) (700 дітей).

     Діти з особливими освітніми потребами, у тому числі діти з інвалідністю, оздоровлювалися в позаміському таборі «Веселка» Прилуцького району на базі Удайцівського навчально-реабілітаційного центру, де створено відповідні умови (200 дітей).

     Із 04 червня до 17 липня забезпечено функціонування Чернігівської обласної літньої школи для обдарованих та талановитих дітей на базі дитячого табору «Юний турист» Чернігівського району (80 учасників).Перша зміна школи була проведена у форматі англомовного табору, профіль другої – національно-патріотичне виховання.

     Цьогоріч продовжено реалізацію проекту Міністерства освіти і науки України «Літні мовні табори», протягом червня-серпня 4 тис. школярів стали учасниками 191 літньої школи з іноземних мов (англійської, німецької, французької).

     17 закладів освіти області стали переможцями проекту «GoCamp 2018», відповідно до умов якого в роботі англомовних таборів взяли участь волонтери-носії іноземної мови з різних куточків світу, зокрема з Алжиру, Австралії, США, Румунії.

     Акцент виховної роботи в оздоровчо-відпочинкових закладах спрямовувався на формування національно-патріотичної свідомості дітей. Відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання проведено тематичні зміникозацького, національно-патріотичного виховання, козацькоговишколу. Також за програмами національно-патріотичного виховання було організовано профільні зміни у наметових таборах м. Ніжина та Срібнянського району, у дитячих оздоровчих закладах, зокрема, «Зміна» та «Юний турист» Чернігівського району.

      

     Матеріали обласної наради-семінару 17.05.2018


     "Нормативні документи щодо оздоровчої кампанії"

        

     "Накази і листи МОН України та Управління освіти і науки ОДА"

        

     Проект "Літні мовні табори"

        

     Мережа дитячих оздоровчо-віпочинкових закладів системи освіти Чернігівської області у 2018 році

        

     Обласна літня школа

         

     Методичні рекомендації, програми для гуртків

        

     Положення про огляд-конкурс дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

      

     Інформації 2018

        

        

              

             

      

     Назад

       
      
      
     22 Березня 2019 17:24