<<<1 - 11 з 2854>>>


29 Вересня 2020 16:31

Урочистості з нагоди вручення працівникам освіти обласної Премії імені Софії Русової, обласної Премії імені Георгія Вороного

 

29 вересня 2020 року у залі засідань Чернігівської обласної ради відбулися урочистості з нагоди вручення працівникам освіти обласної Премії імені Софії Русової, обласної Премії імені Георгія Вороного.

 У зустрічі взяли участь голова обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко, голова обласної ради Ігор Вдовенко, начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький, ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Анатолій Заліський, голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Тетяна Матвеєва, працівники Управління освіти і науки, лауреати обласної Премії імені Софії Русової, обласної Премії імені Георгія Вороного, представники засобів масової інформації.

Традиційно вшанували кращих освітян області, завдяки зусиллям яких Чернігівщина поповнюється освіченими людьми, кваліфікованими фахівцями, які є неоціненним багатством нашого Поліського краю.

Цього року щорічною обласною Премією імені Софії Русової нагороджено:

БОБРОВНИКА Олександра Михайловича, учителя трудового навчання Петрівського навчально-виховного

29 Вересня 2020 09:47

До уваги керівників закладів освіти області щодо особливостей проведення атестаційної експертизи у сфері професійної (професійно-технічної) освіти в умовах карантину у 2020/2021 навальному році

 

  Згідно з Положенням про атестацію професійних (професійно-технічних) закладів освіти, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від        12 лютого 1996 року № 200 «Про ліцензування, атестацію та акредитацію навчальних закладів» (далі – Положення), атестація державних професійних (професійно-технічних) закладів освіти та закладів професійної (професійно-технічної) освіти інших форм власності здійснюється планово один раз у десять років.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня          2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – постанова КМУ) залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях встановлюється різний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 («зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний»). При запровадженні «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки відвідування здобувачами закладів професійної (професійно-технічної) освіти (далі – ЗП(ПТ)О) дозволено у групах не більш ніж 20 осіб. При запровадженні «червоного» рівня епідемічної небезпеки відвідування

25 Вересня 2020 08:05

Всеукраїнський день дошкілля – 2020!

До вашої уваги відео привітання начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації Миколи Конопацького.

25 Вересня 2020 08:00

До уваги працівників органів управління освітою, керівників та педагогічних колективів закладів дошкільної освіти області

 

З метою популяризації дошкільної освіти та відзначення кращих її представників 27 вересня 2020 року об 11:00 відбудеться відзначення Всеукраїнського дня дошкілля в режимі відеотрансляції.

Програмою заходу передбачено: вітання т.в.о. Міністра Сергія Шкарлета, провідних науковців країни, ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти»; представлення кращого досвіду роботи закладів дошкільної освіти; музичні вітання; відзначення нагородами кращих працівників дошкільної освіти тощо.

Долучитися до перегляду зазначеного вище заходу можливо на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України, а також на офіційній сторінці МОН

24 Вересня 2020 16:07

Обрано кращого штукатура серед здобувачів професійної освіти!

         23 вересня 2020 року на базі Чернігівського професійного будівельного ліцею відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з професії «Штукатур».

За кращого у професії змагалися учні  Чернігівських професійних ліцеїв залізничного транспорту й будівельного та Сновського вищого професійного училища лісового господарства.

Рівень професійно-теоретичної підготовки учасники конкурсу продемонстрували шляхом комп’ютерного тестування та виконання розрахункового завдання. Якісне нанесення на поґрунтовану поверхню  декоративної суміші «Polimin» ШФ-1 (короїд 2,5 мм біла) з подальшим формуванням фактури визначило рівень практичних умінь і навичок кожного з конкурсантів.

Згідно з рішенням журі конкурсу (представники

24 Вересня 2020 15:17

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

проводить регіональну зустріч на Чернігівщині

За ініціативи Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та особисто її голови Олесі Ващук 21 вересня 2020 року на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» відбулась Регіональна зустріч рад молодих учених Чернігівської області.

Під час зустрічі представники рад молодих учених закладів вищої освіти та науково-дослідних установ м. Чернігова і м. Ніжина ознайомилися з основними напрямами діяльності та проєктами Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, презентували здобутки молодих науковців своїх установ і закладів, обговорили можливості та виклики у діяльності рад молодих учених і молодих учених зокрема.

        Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України створена як консультативно-дорадчий орган з метою сприяння реалізації конституційних прав молодих учених щодо їх участі у формуванні та реалізації

23 Вересня 2020 16:41

З нагоди Всеукраїнського дня дошкілля

23 вересня 2020 року на базі Чернігівського ОІППО імені К. Д.Ушинського проведено вебінар на тему «Актуальні проблеми дошкільної освіти: розвиток та перспективи»(з нагоди відзначення Всеукраїнського дня дошкілля).Микола Конопацький, начальник Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, привітав педагогічні колективи закладів дошкільної освіти області із професійним святом та акцентував увагу на важливості розвитку дошкільної освіти області в умовах сьогодення. 

Анатолій Заліський, ректор Чернігівського ОІППО імені К. Д.Ушинського подякував за співпрацю щодо організації підвищення професійної компетентності педагогів-дошкільників.

Тетяна Маханькова, начальник управління Державної служби якості освіти в Чернігівській області, зупинилася на

18 Вересня 2020 16:20

Конкурс в межах проєкту «Scholarship в Україні»

Інформуємо, що 09 вересня 2020 року розпочато новий 4-й конкурс для здобувачів фахової передвищої освіти в межах проєкту «Scholarship в Україні».

За результатами конкурсу переможцям надається 2 окремих гранти на сплату за навчання на суму 10 000 грн кожен. Для студентів, які посядуть 2-і та 3-і місця, передбачено заохочувальні грошові призи (відповідно по 3 000 грн та 1 000 грн).

Мета проєкту – підтримати талановиту молодь, яка здобуває освіту в Україні, а також звернути увагу молоді на підвищення рівня фінансової грамотності та поширену проблему з фінансовим шахрайством.

Щоб отримати грант на навчання, необхідно написати конкурсну роботу та захистити її

18 Вересня 2020 10:50

До уваги керівників закладів освіти області, місцевих органів управління освітою

За повідомленням Оргкомітету Дванадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті», у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні в цілому та в м. Києві зокрема зазначена вище виставка відбудеться 12-14 жовтня 2020 року в онлайн форматі.

 

Для учасників передбачено наступне:

  • конкурс «Лідер інновацій
17 Вересня 2020 16:45

Онлайн-нарада з організації та проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2020 році 

 

17 вересня 2020 року проведено онлайн-нараду для працівників місцевих органів управління освітою, які відповідають за організацію та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в районі (місті, ОТГ), та керівників роїв закладів освіти.

З урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) у 2020 році ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

16 Вересня 2020 17:36

Спільне засідання Колегії Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації та постійної комісії Чернігівської обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери щодо визначення лауреатів обласних Премій імені Софії Русової та імені Георгія Вороного

16 вересня 2020 року на спільному засіданні Колегії Управління освіти і науки облдержадміністрації та постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери було визначено 20 найкращих представників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти і 5 представників закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Щорічна обласна Премія імені Софії Русової присуджується педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти відповідно до Положення, затвердженого

<<<1 - 11 з 2854>>>