<<<1 - 11 з 1678>>>


16 Березня 2018 11:45

До уваги вчителів початкової школи, які вивчають дистанційний курс «Онлайн-курс для вчителів початкової школи»!

 

Міністерство освіти і науки України повідомляє актуальну інформацію щодо онлайн-курсу для вчителів початкової школи, який є складовою підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, що впроваджуватимуть новий Державний стандарт початкової освіти з вересня 2018 року:

  • оновлений графік публікації навчальних матеріалів;
  • система оцінювання на дистанційному курсі;
  • інформація про завдання та їх оцінювання;
  • відповіді на часті запитання під час навчання на дистанційному курсі;
  • інструкція входу в персональний кабінет на сайті EdEra;
  • інструкція з користування платформою під час навчання на дистанційному курсі.

Детальна інформація додається

15 Березня 2018 16:15

20 квітня 2018 року на базі Університету митної справи та фінансів (м.Дніпро) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Формування сучасної моделі управління та підвищення якості менеджменту в системі вищої освіти».

ПОРЯДОК РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

15 Березня 2018 16:02

16-20 квітня 2018 року у м. Києві відбудеться ІІ-а Міжнародна наукова конференція «Гендерні студії: навчання, дослідження та практика» та семінари для молодих дослідників «Гендерні студії: освіта, гендерна рівність, демократія, мир». 19 квітня плануються виїзні секційні засідання на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

15 Березня 2018 15:00

День українського добровольця

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. У цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. У той непростий для нашої Батьківщини час на захист суверенітету і територіальної цілісності держави виступили саме українські добровольці.

Хоч це світо і нове для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує наш народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу – бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних пращурів.

Із нагоди знаменної події здобувачі освіти Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7, Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 та Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 взяли участь у національно-патріотичному

15 Березня 2018 14:58

Обласний науково-практичний семінар «Підготовка учнів до ДПА (ЗНО) з англійської мови 2018 року»

13 березня 2018 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбувся обласний науково-практичний семінар «Підготовка учнів до ДПА (ЗНО) з англійської мови 2018 року» для методистів, керівників районних (міських) методичних об’єднань, учителів англійської мови Чернігівщини за участю методиста представництва британського видавництва EXPRESS PUBLISHING (міжнародний освітньо-методичний центр FOLIO-BOOKS) Олени Хорош.

Валентина Коваль, старший викладач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені       К.Д. Ушинського (далі – Інституту), звернула

14 Березня 2018 09:46

У Борзнянській школі-інтернаті відновлено освітній процес

Сьогодні, 14 березня, відновлено навчання у Борзнянській спеціалізованій  школі-інтернаті І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів.

Як відомо, у кількох вихованців та працівників навчального закладу на початку березня діагностовано сальмонельоз, після чого у школі здійснено цілий комплекс протиепідемічних заходів.

Наразі всі рекомендації, надані Борзнянським міжрайонним відділом ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України», адміністрацією навчального закладу виконано. Дотримано також відповідних строків щодо призупинення освітнього процесу.

Окрім того, директора Борзнянської спеціалізованої  школи-інтернату зобов’язано організувати проведення профілактичних заходів щодо попередження розповсюдження інфекційних захворювань та активізувати санітарно-роз'яснювальну роботу серед учнівського, батьківського та педагогічного колективів.

 

Управління освіти і науки
Чернігівської обласної державної адміністрації

14 Березня 2018 09:34

Обласні відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільно літаючі моделі у приміщенні) «Мирне небо України».

«Мирне небо України» або все починається з мрії! Під таким гаслом 12 березня 2018 року пройшли обласні відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі у приміщенні) у класі моделей: F1L; F1M; F1R.

Усього у змаганнях взяли участь 8 команд вихованців авіамодельних гуртків - Городнянської міської станції юних техніків, Коропського районного центру дитячої та юнацької творчості, Центру дитячої та юнацької творчості Семенівської міської ради, Менської станції юних техніків, Сновської станції юних техніків, Прилуцького міського центру науково-технічної творчості молоді та Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Кожен з учасників мав право на участь у змаганнях з будь-якого класу моделей, а вигравав той спортсмен, у якого авіамодель протрималася у повітрі найдовше.

Переможцями змагань в особистому заліку стали: Пертенко Іван (клас F1L) з м.Чернігів, Черебило Іванна  (клас F1M) з м. Короп та Баландін Павло (клас F1R) з м. Чернігів.

У загальнокомандному заліку І місце посіла команда Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник Олександр Петренко), ІІ – команда Коропського районного центру дитячої

14 Березня 2018 08:34

До уваги керівників органів управління освітою, директорів, здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти, батьківської громадськості!

У 2018 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться:

- 24 березня з української мови і літератури;

- 31 березня з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

14 Березня 2018 08:12

Вітаємо переможців та призерів регіонального (обласного) туру VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»!

Із нагоди відзначення у 2018 році Дня охорони праці в Україні проводиться VІІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

Конкурс складається з двох етапів. На першому етапі відбулися відбіркові регіональні тури протягом грудня 2017 року – лютого 2018 року. Другий етап, фінал, передбачає визначення та оголошення переможців Всеукраїнського конкурсу, який розпочався у березні та триватиме до квітня 2018 року.                                                               

У заході взяли участь здобувачі освіти

14 Березня 2018 08:05

Нарада із питань щодо порядку закінчення 2017-2018 навчального року у закладах загальної середньої освіти

13 березня 2018 року проведено нараду із спеціалістами відділів освіти райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, управлінь освіти міських рад на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Олена Соронович, заступник начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації, зосередила увагу присутніх на організованому завершенні 2017-2018 навчального року, особливостях проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти та наголосила на завершенні реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року, що триватиме до 19 березня.

Інна Кузьменко, завідувач відділу моніторингу

13 Березня 2018 16:39

До уваги керівників, педагогів, здобувачів освіти закладів освіти області!

Благодійна організація Klitschko Foundation запрошує школи України долучитись до освітнього екологічного проекту «Zero Waste School».

Проект «Zero Waste School» навчить школярів та вчителів шляхом тренінгів та лекцій впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і у світі. Програма проекту допоможе учасникам зрозуміти важливість їхньої участі у громадському житті та співпраці всередині громади.

До участі у проекті запрошуються навчальні заклади, у яких навчаються мінімум 200 учнів. Навчальний заклад формує команду, до складу якої входить 4 школярів (2 дівчини та 2 хлопців, 8 і 10 класів) та 1 вчителя. 

На учасників чекають зустрічі з лідерами думок зі сфери екології, які

<<<1 - 11 з 1678>>>