<<<1 - 11 з 1921>>>


06 Липня 2018 15:51

Чемпіонат України з ракетомодельного спорту серед юнаків і дорослих 2018

20-24 червня 2018 року у м. Дніпро відбувся чемпіонат України з ракетомодельного спорту серед юнаків і дорослих. Одночасно проведено і міжнародні змагання на Кубок М.К. Янгеля. Укотре свою майстерність підтвердили спортсмени Ніжинської станції юних техніків Ніжинської міської ради. У змаганнях наші земляки вибороли перші загальнокомандні місця як серед юніорів, так і серед дорослих спортсменів.

Серед юніорів взяли участь 7 команд із 5-ти регіонів України. Юнацьку команду Ніжинської СЮТ представляли Антон Петрух, Роман Іванець, Олександр Радченко і Владислав Журавльов. Вони виступили у програмі всіх 9 класів моделей і вибороли 11 дипломів за особисті призові місця, та 8 дипломів за командні призи у різних класах моделей. Чемпіони в особистому заліку – Олександр Радченко, Роман

06 Липня 2018 15:31

Майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва для талановитих та обдарованих дітей

Педагоги Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відвідали обласну літню школу для обдарованих і талановитих дітей Чернігівщини, яка працює на базі дитячого табору «Юний турист» у селі Количівка Чернігівського району, де провели майстер-класи. Діти мали змогу познайомитись з різними напрямками декоративно-ужиткового мистецтва: ліпили з солоного тіста, виготовляли чарівну пташку з тканини та запашне серце з сіна, малювали, вчились робити сувеніри з газет, складали квіти та пташок у техніці орігамі.

06 Липня 2018 15:30

Робота Академії творчих наук «Диво-веселка»

Третій рік поспіль педагоги Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва зустрічають учасників національно-патріотичної зміни обласної літньої школи для обдарованих та талановитих дітей Чернігівщини.

Традиційно свої дверї для них відкрила Академія творчих наук «Диво-веселка». Навчання відбувалося на восьми кафедрах: «Музична платформа», «Екологічна», «Рекламна», «Театральний мікс», «Танцюють всі», «Сувенірна»,  «Креативна», «Ерудит». На заняттях Академії діти вивчили українську пісню та рухи під неї, із солоного

05 Липня 2018 14:38

Педагоги Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у гостях у вихованців оздоровчого табору «Барвінок»

На початку липня до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку обласного підпорядкування «Барвінок» завітали керівники гуртків відділу початкового технічного моделювання Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

У ході зустрічі дітвора залюбки долучилася до цікавих майстер-класів з  початкового технічного моделювання та тістопластики.

 

05 Липня 2018 14:36

Участь здобувачів освіти Чернігівської області у зборі лідерів Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент»

25-28 червня 2018 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проведено збір лідерів Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент».

Чернігівську область представляли вихованці гуртка «Основи біоетики» комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» Ярослава Лавриненко, Христина Мелащенко, Марія Схабицька

04 Липня 2018 09:28

Веселі канікули у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку обласного підпорядкування «Зміна» продовжуються

Вихованцям позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Зміна» нудьгувати ніколи. Адже кожен день перебування у таборі вражає своєю змістовністю, емоційною насиченістю та оригінальністю.

20 червня у дитячому таборі «Зміна» пройшов День Розваг. У цей день діти здійснили екскурсію до одного з кращих контактних зоопарків України – Менського зоопарку, де мали

04 Липня 2018 09:22

Урочистості у Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету

29 червня 2018 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів молодшого спеціаліста студентам Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету.    Розділити радість та привітати випускників завітали педагоги, їхні батьки, рідні та друзі.

Щирі вітання та побажання лунали у виступі ректора Чернігівського національного технологічного університету Сергія Шкарлета.

04 Липня 2018 08:34

Урочиста лінійка у Чернігівській обласній літній школі для обдарованих та талановитих дітей

02 липня 2018 року з нагоди відкриття ІІ зміни Чернігівської обласної літньої школи для обдарованих та талановитих дітей на базі дитячого табору «Юний турист» відбулася урочиста лінійка за участі начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації Миколи Конопацького та заступника начальника Олени Соронович. Профілем ІІ зміни визначено національно-патріотичне виховання.

Звертаючись із вітальним словом до присутніх, Микола Конопацький побажав юнакам і дівчатам гарного відпочинку, зміцнення здоров’я, приємних вражень та нових знайомств.

Після урочистостей очільник освітян області ознайомився з планом

02 Липня 2018 17:23

Прес-брифінг на тему «Нова українська школа: перші кроки та перспективи розвитку на Чернігівщині»

Стартує Нова Українська школа, яка передбачає зміну парадигми освіти, коли у центрі освітнього процесу стає учень.

Про зміни, нові виклики, які ставить в освіті сьогодення, розповів під час брифінгу начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький.

Микола Анатолійович зауважив, що з 01 вересня 2018 року впроваджується новий Державний стандарт початкової школи орієнтовно в 648 перших класах з загальною кількістю учнів 10 333 осіб. З цією метою забезпечено підготовку 643 вчителів 1-х класів, 376 заступників директорів шкіл, 82 директорів закладів загальної середньої освіти, 8 учителів німецької, 574 − англійської мов, 126 – фізичної культури та 169 – інтегрованого курсу «Мистецтво». Ця робота розпочата з 01 січня  2018 року та триватиме протягом наступного навчального року.

ПОЛОЖЕННЯ

27 Червня 2018 15:00

День Конституції України у позаміських закладах оздоровлення та відпочинку обласного підпорядкування

До Дня Конституції України у закладі оздоровлення та відпочинку «Барвінок» проведено конкурс ручних поробок «Символи України», конкурс плакатів «Конституція – основний закон держави», квест-гру «Ми – українці» та патріотичний флеш-моб.

Вихованці літнього табору «Лісова казка» взяли участь у виховних годинах «Усі мають право»,  конкурсній програмі «Ігри патріотів» та концертній програмі «Мій талант тобі, Україно!».

Із нагоди 22-ї річниці Дня Конституції України для юнаків та дівчаток оздоровчих закладів «Веселка» та «Зміна» організовано конкурс малюнків на асфальті «Щасливі діти – багата держава», спортивні змагання «Козацькому роду нема переводу» та усний журнал «Моя Батьківщина – Україна. Державні символи України».

<<<1 - 11 з 1921>>>