<<<1 - 11 з 2799>>>


03 Липня 2020 15:32

Проведено єдиний вступний іспит (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ)  на другий (магістерський) рівень вищої освіти

01 липня 2020 року відбувся єдиний вступний іспит (ЄВІ) на другий (магістерський) рівень вищої освіти.

Єдиний вступний іспит проводився у дві зміни. Для проведення ЄВІ виділено 94 аудиторії у пунктах тестування, які були створені у трьох закладах освіти м. Чернігова: Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій Національного університету «Чернігівська політехніка», Чернігівській загальноосвітній школі I-III ступенів № 19 Чернігівської міської ради.

Із 1355 осіб, які зареєструвались для проходження тестування з іноземної мови, участь у тестуванні взяли 1222 (90,2% від зареєстрованих). 133 особи не взяли участі у тестуванні через те, що не з’явилися до пункту проведення зовнішнього незалежного тестування (131 особа), а також не допущені до пункту проведення тестування через відсутність документа, що посвідчує особу (2 особи). Один учасник припинив роботу дочасно через порушення ним процедури тестування.

Більшість учасників складали єдиний вступний іспит з англійської мови (1184 особи), 33 учасника – з німецької мови, 3 – з французької та 2 – з іспанської мови.         

03 липня 2020 року відбулося

02 Липня 2020 15:12

Зовнішнє незалежне оцінювання триває

02 липня відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з фізики. До участі у тестуванні зареєстровано 756 осіб. Зовнішнє оцінювання проведено в 3-х пунктах тестування на базі закладів освіти міст Чернігова (2) та Ніжина (1). Явка учасників становить 85,98% (650 осіб).

Наступне тестування відбудеться 06 липня з іспанської, німецької, французької мов у місті Києві. До участі у випробуванні зареєстровано 31 учасника з Чернігівської області.

07 липня – ЗНО з англійської мови. Зареєстровано 2533 учасника. Тестування відбудеться на базі 10 пунктів тестування, що організовано у містах Чернігів (7) та Ніжин (3).

09 липня буде проведено друге по кількості зареєстрованих учасників тестування з історії України (6584 особи). Для роботи організовано 27 пунктів у закладах освіти міст Чернігова (12), Ніжина (4), Новгорода-Сіверського (1), Прилук (4), Бахмача (2), Мени (2) та Сновська (2).

Бажаємо учасникам ЗНО удачі, нових досягнень та здійснення мрій!

30 Червня 2020 15:50

Зовнішнє незалежне оцінювання та випробування для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти тривають

 

30 червня 2020 року відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. До участі у ЗНО зареєстровано найбільшу кількість учасників – 8838 осіб, із числа випускників закладів загальної середньої освіти, учнів і студентів закладів професійної (професійно-технічної) й фахової передвищої освіти, випускників закладів освіти минулих років.

У тестуванні взяло участь 6987 осіб (79,1% від кількості зареєстрованих учасників). Для проведення зовнішнього оцінювання організовано роботу 34 пунктів, які розташовано в закладах освіти міст Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського, Прилук, Бахмача, Мени та Сновська.

Наступне тестування відбудеться 02 липня з фізики (три пункти на базі закладів освіти міст Чернігова (2) та Ніжина (1)). Кількість зареєстрованих учасників становить 756 осіб.

01 та 03 липня буде проведено єдиний вступний іспит (1355 учасників) та єдине фахове вступне випробування (337 учасників) для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти відповідно. Для випробування організовано три пункти тестування в Національному університеті "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка, коледжі транспорту та комп'ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівській загальноосвітній школі I-III ступенів № 19 Чернігівської міської ради.

Бажаємо учасникам зовнішнього незалежного оцінювання та випробування для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти успіхів та впевненості у своїх знаннях!

25 Червня 2020 16:01

Зовнішнє незалежне оцінювання розпочато тестуванням з математики

25 червня 2020 року розпочато зовнішнє незалежне оцінювання тестуванням з математики. Математика входить до трійки найбільш популярних предметів ЗНО.

Випробування проведено організовано у 18 пунктах, що розташовані на базі закладів освіти міст Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського, Прилук та Мени.

До участі у тестуванні було зареєстровано 4549 осіб із числа випускників закладів загальної середньої освіти, учнів і студентів закладів професійної (професійно-технічної) й фахової передвищої освіти, випускників закладів освіти минулих років.

Участь у ЗНО з математики взяло 3949 осіб (86,8% від кількості зареєстрованих).

Бажаємо учасникам випробування отримати високі результати з математики та подальших успіхів під час складання ЗНО!

 

24 Червня 2020 11:39

До уваги педагогічної, учнівської та батьківської громадськості!

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти.

У ньому передбачається врегулювати реалізацію механізму дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти за 2 напрямками:

  • за дистанційною формою як окремою формою здобуття освіти;
  • використання технологій дистанційного навчання під час організації здобуття освіти за різними формами (денною, вечірньою, заочною, мережевою, екстернатною, сімейною (домашньою), педагогічним патронажем).

Планується спрощення процедур організації дистанційного навчання для закладів освіти та здобувачів освіти, які бажають навчатися дистанційно. У проєкті документа враховано особливості дистанційного навчання під час карантину, також передбачено умови для реалізації змішаного

23 Червня 2020 16:46

Шановні колеги!

 Через день відбудеться перше тестування! Розуміємо всі, що перед нами стоять значні виклики! Проте віримо, що завдяки вашому досвіду ми виконаємо покладену на нас Державою справу чесно і відповідально, а головне – на користь дітей!

Задля цього необхідно забезпечити організовану участь дітей в ЗНО, організацію їх підвозу шкільними автобусами (до вручення свідоцтв – вони є учнями підпорядкованих вам закладів).

Візьміть під особистий контроль забезпечення пунктів тестування та дітей, яких будете підвозити, необхідними засобами захисту відповідно до вимог.

Створимо разом безпечні умови для наших дітей!

Дякую за розуміння.

З Днем державної служби!

 

З повагою

Начальник Управління освіти і науки

Чернігівської облдержадміністрації                                            Микола КОНОПАЦЬКИЙ

23 Червня 2020 16:45

ЗАКЛАДИ ОСВІТИ МАЮТЬ ВИЯВИТИ ОХОЧИХ СКЛАДАТИ ДПА, ЗОЛОТУ ТА СРІБНУ МЕДАЛІ МОЖНА ОТРИМАТИ БЕЗ АТЕСТАЦІЇ

 

Керівникам закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано встановити здобувачів освіти, які бажають пройти ДПА і видавати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти і додатків до них відповідно до такого бажання. Про це йдеться у листі-роз’ясненні, надісланому керівникам закладів освіти і оприлюдненому на сайті МОН 22 червня 2020 року (лист МОНУ №1/9-338 від 22.06.2020).

Закон, підписаний Президентом Володимиром Зеленським, звільняє від ДПА у будь-якій формі здобувачів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році. Водночас здобувачі мають право пройти атестацію за власним бажанням. Для ДПА у формі ЗНО створено безпечні умови, учасників та інструкторів буде забезпечено засобами захисту.

23 Червня 2020 16:44

ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ ДОЗВОЛЯЄ ПРОВЕСТИ ЗНО-2020 25 ЧЕРВНЯ – 17 ЛИПНЯ, ПУНКТИ ТЕСТУВАННЯ ГОТОВІ ПРОВЕСТИ ЙОГО У БЕЗПЕЧНИХ УМОВАХ

 

Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій дозволила провести зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня до 17 липня. Так, під час зовнішнього незалежного оцінювання: 

  • допуск до тестування відбуватиметься згідно з рекомендаціями Головного санлікаря (температура тіла не вище 37,2 С, відсутність ознак респіраторних захворювань, наявність маски або респіратора),
  • Держпродспоживслужба контролюватиме вимоги до пунктів тестування (відстань між учасниками не менше 1,2 м, масковий режим, наявність антисептиків, дезінфекція приміщень, організована утилізація використаних масок тощо),
  • діятимуть заходи для уникнення скупчень людей (більше часу для входу, проміжки часу для входу різних учасників, правильна організація
23 Червня 2020 16:43

ВИПУСКНИКІВ 2019/2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЗВІЛЬНЕНО ВІД ДПА, ВОНИ МОЖУТЬ ПРОЙТИ ЇЇ ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ – РІШЕННЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ

 

Учнів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти та студентів коледжів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року» 18 червня 2020 року ухвалила Верховна Рада України. 

Міністерство освіти і науки України готове до проведення ЗНО у безпечних умовах та відповідно до рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України і епідеміологічної ситуації. 

Скасування ЗНО є неприпустимим, оскільки це єдиний об’єктивний інструмент оцінювання та механізм прозорого вступу до закладів вищої освіти, а його

23 Червня 2020 16:41

УЧАСНИКАМ ПРОБНОГО ЗНО ПОЧНУТЬ

ПОВЕРТАТИ КОШТИ З 1 ЛИПНЯ – РІШЕННЯ УРЯДУ

Кошти, сплачені за пробне ЗНО у закладах освіти, повертатимуть учасникам тестування з 1 липня – на це виділено гроші з фонду боротьби з COVID-19. Відповідний порядок повернення коштів Уряд ухвалив 17 червня 2020 року.

Джерело – офіційний вебсайт Міністерства освіти і науки України

 https://mon.gov.ua/ua/news/uchasnikam-probnogo-zno-pochnut-povertati-koshti-z-1-lipnya-rishennya-uryadu

23 Червня 2020 10:15

До уваги учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році!

Основна сесія ЗНО

Наказом Міністерства освіти науки України визначено терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Основна сесія ЗНО  розпочнеться 25 червня і завершиться 17 липня 2020 року

Предмет

Дата проведення

<<<1 - 11 з 2799>>>