<<<1 - 11 з 1265>>>


19 Вересня 2017 16:00

Районні змагання з футболу серед дівчат 2003-2004 року народження на призи клубу «Шкіряний м’яч»

15 вересня у м. Борзна проходили районні змагання з футболу серед дівчат 2003-2004 року народження на призи клубу «Шкіряний м’яч».

Дівчата Комарівської ЗОШ-інтернату І-ІІ ступенів традиційно взяли участь у цих змаганнях і зайняли  ІІ місце.

Відділ у справах молоді та спорту Борзнянської райдержадміністрації, федерація футболу Борзнянського району нагородили команду Комарівської ЗОШ-інтернату грамотою.

 

19 Вересня 2017 15:55

До уваги начальників відділів освіти райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, управлінь освіти міських рад!

На виконання доручення голови облдержадміністрації від 15.09.2017 №02-11/4768 щодо утворення Інклюзивно-ресурсних центрів відповідно до Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», просимо проаналізувати ситуацію та вжити дієвих невідкладних заходів щодо виконання зазначеної вище Постанови відповідно до вимог законодавства.

Інформацію про проведену роботу надати до Управління освіти і науки обласної державної адміністрації на електронну адресу uon_post@cg.gov.ua до 20 жовтня 2017 року.

18 Вересня 2017 16:41

Визначення лауреатів щорічних обласних Премій імені Софії Русової та Георгія Вороного

15 вересня 2017 року відбулось спільне засідання колегії Управління освіти і науки облдержадміністрації та комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери, на якому було розглянуто питання щодо визначення лауреатів щорічних  обласних Премій імені  Софії Русової та Георгія Вороного.

З 2007 року Премія імені Софії Русової була присуджена   170 найкращим педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, а Премію імені Георгія Вороного з 2011 року отримали 30 науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти Чернігівської області.

У цьому році до Управління освіти і науки облдержадміністрації було подано 38 матеріалів претендентів щодо нагородження обласними Преміями імені Софії Русової та імені Георгія Вороного, з яких визначено 20 найкращих представників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів і 5 представників

18 Вересня 2017 12:51

До уваги педагогічної, учнівської та батьківської громадськості!

 

 

20 вересня 2017 року у м. Чернігові відбудеться обласний освітній форум з теми: «Загальнолюдські цінності як невід’ємна складова виховного процесу Нової української школи».

Організатори форуму: Управління освіти і науки обласної державної адміністрації, Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Учасники форуму: методисти методичних кабінетів(центрів) відділів освіти райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, управлінь освіти міських рад, які відповідають за питання виховної роботи, позашкільної освіти, психологічної служби та соціальної роботи, заступники директорів з виховної роботи закладів освіти обласного підпорядкування, практичні психологи та соціальні педагоги загальноосвітніх навчальних закладів об'єднаних територіальних громад та закладів освіти обласного підпорядкування, директори позашкільних навчальних закладів, методисти навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, заступники директорів з навчально-виховної

18 Вересня 2017 11:17

Спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту «Стань у ряди олімпійців!»

13 вересня 2017 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулося спортивне свято.

Свято відкрив начальник ліцею полковник Микола Шпак, який відзначив важливість занять фізичною культурою і спортом в житті кожної людини й  побажав учасникам змагань чесної спортивної боротьби.

Спортивні змагання проводились з шести видів спорту, переможцями в яких стали:

- біг 100м – Мельник Роман ( 4 взвод 11 класу) з результатом 11,88сек;

- підтягування на перекладині – Гаврильченко Андрій (4 взвод 10класу) з результатом 26 разів;

- стрибки у довжину з розбігу - Манжола

16 Вересня 2017 13:58

Відзначення Дня фізичної культури і спорту

09 вересня 2017 року у Центральному парку культури та відпочинку м. Чернігова вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл обласного підпорядкування, Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді взяли участь у заходах з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту.

Юні футболісти Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність», юні спортсмени відділень волейболу, баскетболу, художньої гімнастики Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, гуртківці секцій спортивного туризму Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді під час майстер-класів презентували улюблені

15 Вересня 2017 17:32

Гранти FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior у 2017

Новий грант від Благодійного фонду LEGO Foundation для участі у програмах FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior у 2017 році!

Програми FIRST LEGO   League та FIRST LEGO    League Junior - це міжнародні програми-конкурси для дітей віком 9-16 та 6-10 років, які створені для того, щоб надихнути їх займатися наукою, технікою 'та цікавитися інженерією і технологіями. Кожного року команди дітей в усьому світі отримують завдання на певну світову та актуальну проблему, вивчають її, конструюють робота або моторизовані LEGO-моделі та готують презентації свого проекту. На турнірах та фестивалях вони діляться своїми відкриттями, дослідженнями та рішеннями із суддями. В минулому сезоні «Пліч-о-пліч з тваринами» у фестивалі взяло участь 68 команд FIRST LEGO League та 118 команди Junior з різних міст України, а двійка команд-переможців програми FIRST LEGO League «Kiborgs.ua» та «ZOLOWIZARDS» захищали честь України на Відкритому чемпіонаті Європи в Данії!

В 2017 році Україна є однією з небагатьох країн, яка отримала підтримку від Благодійного Фонду LEGO Foundation. У рамках Меморандуму про співпрацю

15 Вересня 2017 17:28

Ізраїль запрошує вчителів на курс з інклюзивної освіти

Посольство Ізраїлю продовжує прийом документів на навчальний курс в Ізраїлі «Інтеграція дітей з особливими потребами до нормативного освітнього середовища». Курс триватиме упродовж з 5 до 29 грудня 2017 року у центрі міжнародного співробітництва та розвитку ССА, що розташований у Єрусалимі.

На заняттях будуть розглянуті методи діагностики і терапії дітей з особливими потребами, робочі програми супроводу і підтримки дітей з особливими потребами, комплексна професійна допомога і підтримка інтеграції дітей з особливими потребами в суспільстві, в системі освіти, в громаді і в родині тощо.

Базовими вимогами до аплікантів є досвід роботи з дітьми з особливими потребами від 3-х років та вільне володіння російською мовою.

Вітається подання документів від представників профільних державних установ, зокрема, шкіл, дитячих садочків та недержавних організацій, які володіють відповідним досвідом у галузі інклюзивної освіти.

Навчання є безкоштовним. Витрати на навчання, харчування та проживання повністю покриваються стипендією агентства з розвитку міжнародного співробітництва при МЗС Держави Ізраїль МАШАВ. Стипендія надається на конкурсній основі.

Пакет супроводжуючих

15 Вересня 2017 10:20

Олімпійський тиждень у Козелецькій гімназії

У вересні поточного року учнівський та педагогічний колективи Козелецької гімназія №1 долучилися до проведення Олімпійського тижня, під час якого учні отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи, про те, як загартувати себе не лише фізично, а й інтелектуально.

У рамках Олімпійського тижня у гімназії проведено:

- олімпійські уроки;

- змагання «Веселі старти» та першість з футболу;

- для учнів 1-4 класів та їх батьків спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Учні, батьки,  вчителі із задоволенням стали учасниками чудового спортивного дійства. Усі учасники заходу отримали позитивні враження та натхнення для подальших спортивних досягнень.

 
 
 
07 Вересня 2017 16:23

07 Вересня 2017 16:19

Відкриття Чорнобильського культурно-інформаційного центру Чернігівської області

06 вересня 2017 року в Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття Чорнобильського культурно-інформаційного центру Чернігівської області.

Центр створено за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації, ініціативи Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», Управління освіти і науки облдержадміністрації та Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва. Координатором Центру призначено методиста з питань екологічного виховання Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, члена ради Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Володимира Олексієнка.

На урочистостях були присутні: заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації-керівник

<<<1 - 11 з 1265>>>