<<<1 - 11 з 2535>>>


16 Вересня 2019 11:10

Нагородження переможців обласного конкурсу на кращий малюнок і твір «Людина та ліс» та відкриття еколого-просвітницької стежки «Природа – наш дім»

10 вересня 2019 року на базі Чернігівської обласної станції юних натуралістів відбулось нагородження переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу на кращий твір та малюнок «Людина та ліс».

Перше місце в конкурсі на кращий малюнок посіла Анна Шарпак з Семенівської гімназії №2 Семенівської міської ради (малюнок «Новосілля в березовому гаю»), друге – Олександра Ренська з Деснянського позашкільного навчального закладу «Центр творчості дітей та юнацтва» Деснянської селищної ради (малюнок «Пухнасті мешканці лісу»), третє – Міланія Богомолова з Ладанської гімназії Прилуцької районної ради (малюнок «Все покину і прийду до тебе, і ми підем у зелений ліс, і нічого більше нам не треба, крім ялинок, сосен і беріз»).

Перше місце в конкурсі на кращий письмовий твір посіла Ольга Борисенко з Наумівської ЗОШ I-III ступенів Корюківської міської ради (твір «Лісові таємниці»), друге – Оксана Данілішина

16 Вересня 2019 08:35

До уваги керівників, педагогічних працівників, учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти!

Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством інформаційної політики України за підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID) та ГО «Change Communication» започаткували Всеукраїнську програму розвитку шкільних медіа «Youth Media Lab», метою якої є розвиток цифрових медіа та шкільних редакцій, підвищення рівня цифрової та медійної грамотності серед учнівської молоді.

Учасники зазначеного проекту – заклади загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти.

Для участі необхідно зареєструватися на сайті проекту https://sites.google.com/view/youth-media-lab/, заповнити реєстраційну форму, виконати конкурсну відеороботу та надати два приклади попередніх учнівських робіт на будь-яку тему,

12 Вересня 2019 16:57

Проведено селекторну нараду

12 вересня для керівників місцевих органів управління освітою проведено селекторну нараду з актуальних питань розвитку освітньої галузі Чернігівської області під головуванням начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації Миколи Конопацького та за участі заступників начальника Управління Олени Соронович, Людмили Чубич, директора Центру матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів Валентина Чеботька, ректора Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Анатолія Заліського, голови Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяни Матвеєвої.

Начальник Управління освіти і науки Микола Конопацький акцентував увагу керівників місцевих органів управління освітою на організації форм здобуття загальної середньої освіти, зокрема індивідуальної.

11 Вересня 2019 12:44

Створено управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області

04 вересня 2019 року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань зареєстровано управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області.

Новостворена установа забезпечить проведення моніторингу якості освітньої діяльності, інституційного аудиту закладів освіти, сертифікації педагогічних працівників та надаватиме рекомендації закладам освіти щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Начальником управління Служби призначено Тетяну Маханькову. В  освітянській сфері Тетяна Михайлівна  працює з 2000 року. Останні 4 роки очолювала відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації.

Управління освіти і науки облдержадміністрації щиро вітає пані Тетяну з призначенням. Бажаємо, щоб у всіх починаннях її супроводжувала удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а відповідальна посада приносила задоволення і творчі перемоги.

 

Начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації

Микола КОНОПАЦЬКИЙ

11 Вересня 2019 11:12

Еко-свято «День Десни»

08 вересня 2019 року педагоги комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» взяли активну участь в еко-івенті «День Десни», яке пройшло на мальовничому березі Десни поблизу смт Сосниця, краю видатного кінорежисера та письменника Олександра Довженка.

Для гостей свята були організовані локації на тему використання та збереження водних ресурсів, театралізована екскурсія, творчі майстер-класи, виступи колективів, різноманітні забави, спортивні ігри. Активним учасникам та фіналістам заходів були вручені пам’ятні сувеніри.

Також в рамках «Дня Десни» були проведені фотоконкурс «Синергія Десни», літературний конкурс «На хвилях міфів та легенд», дитячий конкурс краси «Я – краплинка Десни».  

У дитячому AQUA-містечку педагогічні працівники Чернігівської обласної станції юних натуралістів;провели творчі майстер-класи, зокрема:

10 Вересня 2019 16:30

Відзначення Дня фізичної культури і спорту

07 вересня 2019 року у Центральному парку культури та відпочинку м. Чернігова вихованці закладів позашкільної освіти взяли участь у заходах з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту.

Розпочався захід урочистим марш-парадом, винесенням Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України.

Учасники заходу під керівництвом майстрів спорту виконали «олімпійську розминку».

Юні футболісти Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність», юні спортсмени відділень волейболу, баскетболу, художньої гімнастики Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, гуртківці секцій спортивного туризму Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді та вихованці секції спортивної гімнастики Чернігівського

10 Вересня 2019 16:14

Вітаємо переможців проекту «Посилка успіху»!

Переможцями проекту «Посилка успіху», який відбувається за підтримки UEFA та Фонду братів Кличків «Klitschko Foundation», стали вчителі фізичної культури м. Прилуки – О.М. Мірошніченко (гімназія № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна) та Н.О. Боярова (загальноосвітня школа I-III ступенів №7).

Зазначені освітянські заклади отримали новий спортивний інвентар: футбольні м’ячі, манишки для змагань в командних видах спорту, набори тренувальних фішок, сучасні скакалки, якісні секундоміри, суддівські свистки.

Школярі та їх наставники з великим задоволення випробували нове спортивне приладдя.

10 Вересня 2019 15:37

Визначення лауреатів щорічних обласних Премій імені Софії Русової та Георгія Вороного

10 вересня 2019 року відбулось спільне засідання колегії Управління освіти і науки облдержадміністрації та комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери, на якому серед інших було розглянуто питання щодо визначення лауреатів щорічних  обласних Премій імені Софії Русової та Георгія Вороного.

З 2007 року Премія імені Софії Русової була присуджена 210 найкращим педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти, а Премію імені Георгія Вороного з 2011 року отримали 40 науково-педагогічних працівників закладів вищої та фахової передвищої освіти Чернігівської області.

У цьому році до Управління освіти і науки облдержадміністрації було подано 45 матеріалів претендентів щодо нагородження обласними Преміями імені Софії Русової та імені Георгія Вороного, з яких визначено 20 найкращих представників

10 Вересня 2019 08:26

Оновлення закладу дошкільної освіти 

У житті мешканців села  Нова Басань 02 вересня  відбулася довгоочікувана та радісна подія – після реконструкції було урочисто відкрито нове приміщення дошкільного навчального закладу «Зернятко». Дитсадок має свою твердопаливну котельню, новий дах, енергозберігаючі вікна, новеньке обладнання, меблі. Сьогодні тут забезпечено комфортні умови для виховання та навчання дітей.

У святковій церемонії відкриття садочку взяли участь: сільський голова Новобасанської ОТГ Володимир Левченко, начальник відділу освіти Віталій Ралко, батьки, жителі громади. Гості свята побажали тепла і затишку в дитячому садочку, успіхів і перших перемог у здобутті освіти  малечі,  бо діти – це наше майбутнє.

Після гучних оплесків всіх охочих запросили оглянути заклад. Приміщення садочка наповнилося дитячим щебетом. Дійство закінчилося в гостинних стінах дитсадка, де кожен міг помилуватися затишними дитячими кімнатами.

03 Вересня 2019 14:31

До уваги учасників освітнього процесу!

Міністерство освіти і науки України пропонує в межах реформи «Нова українська школа» підтримати ініціативу з розвитку напрямку «Педагогіка партнерства».

Меморандум про співпрацю батьків, учнів та педагогів розроблено за ініціативи ГО «Смарт освіта» та за підтримки програми «Долучайся» Пакт, USAID. Текст Меморандуму, а також короткий відеокурс про його створення та застосування розміщено на сайті НУШ за посиланням https://nus.org.ua/memorandum/

Цей документ базується на принципах, задекларованих в Концепції НУШ і Законі «Про освіту», та покликаний допомогти вчителям, учням і батькам налагодити партнерські взаємовідносини. Його створено за результатами фасилітації між учнями, батьками та учителями на базі шкіл з різних регіонів України.

Прийняття Меморандуму можливо лише за умови його обговорення

03 Вересня 2019 10:30

У День знань урочисто відкрили двері для своїх вихованців заклади освіти інтернатного типу обласного підпорядкування

День знань – особливо яскраве, емоційне, хвилююче свято не тільки для школярів, а й для вчителів та батьків. Це одне із найважливіших шкільних свят, коли лунають привітання та побажання учням успіхів у навчанні та приємних вражень у новому навчальному році.

У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою 02 вересня 2019 року відбулися урочисті  заходи  з нагоди Дня знань та посвячення вихованців першого курсу в ліцеїсти.

Начальник ліцею, полковник Микола Шпак, привітав усіх із початком навчального року, побажав ліцеїстам підкорити нові вершини знань і досягти омріяної мети.

 

Ось і осінь прийшла, значить, знову

<<<1 - 11 з 2535>>>