<<<1 - 11 з 2305>>>


20 Березня 2019 17:30

Відбулась нарада з питань організованого закінчення

2018-2019 навчального року

 

Сьогодні 20 березня на базі Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва відбулась нарада з питань організованого закінчення 2018-2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації здобувачів початкової, базової середньої та повної загальної середньої освіти за участі  спеціалістів місцевих органів управління освітою, заступників директорів закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування під головуванням заступника начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації Олени Соронович, спеціалістів відділів загальної середньої та корекційної освіти і дошкільної, позашкільної освіти та виховної роботи Управління.

Учасники наради проаналізували

20 Березня 2019 16:21

Зустріч начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації

з педагогічними колективами закладів освіти Прилуцького району

 

19 березня 2019 року в ході робочого візиту Микола Конопацький, начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації, мав нагоду поспілкуватись з педагогічними працівниками, учнями закладів освіти Прилуцького району.

Микола Анатолійович взяв участь в обласному семінарі для завідувачів районних(міських) методичних кабінетів(центрів) органів управління освітою райдержадміністрацій, місцевого самоврядування з проблеми: «Роль методичної служби у підвищенні професійної компетентності педагога в умовах реалізації завдань Нової української школи», який відбувся на базі Дідівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

18 Березня 2019 16:46

21 березня 2019 року на базі Комунальної установи «Чернігівський обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради відбудеться профорієнтаційна виставка-форум закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Чернігова та Чернігівської області «Я – Profi».

До участі в Форумі запрошуються учні 8-11 класів, їх батьки, педагоги та мешканці м.Чернігова.

 

18 Березня 2019 15:11

Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2019» та Дев'ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»

14-16 березня 2019 року Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради представляв освітянську галузь Чернігівщини на Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2019» та дев'ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Педагогічний колектив нагороджений дипломом та золотою медаллю в номінації «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів» за творчу роботу з теми «Соціалізація особистості ліцеїстів в умовах сучасних викликів».

Роботу підготувала творча група педагогів ліцею в складі Т. Бутурлим, Т. Вантух, О. Міщенко,

18 Березня 2019 15:07

«Зиму проводжаємо – птахів зустрічаємо»

У рамках «Екологічної естафети» 15 березня 2019 року для вихованців гуртка «Основи екологічних знань» комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів», що працює на базі загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова, організовано та проведено виховний захід на тему «Зиму проводжаємо – птахів зустрічаємо».

Упродовж заходу діти грали в цікаві ігри: «Відгадай птаха», «Так чи ні», «Пізнай за фото», малювали перелітних та птахів, які залишаються на зимівлю, розширили знання про пернатих, які нас оточують.

Насамкінець юннати склали пам'ятки «Правила поведінки містян у період гніздування птахів».

Навчання тренерів інклюзивно-ресурсних центрів використанню сучасних діагностичних методик

Протягом 12-15 березня 2019 року в м. Києві відбувся перший етап навчання для тренерів, які в подальшому навчатимуть фахівців інклюзивно-ресурсних центрів  використанню сучасних методик для проведення комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Навчання було організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України та Фонду Порошенка.

Чернігівську область представляли  Людмила Гальонка, методист ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти,  Тетяна Круговець, практичний психолог комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр №1» Чернігівської міської ради, та  Микола Махній, практичний психолог комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Чернігівської

18 Березня 2019 15:03

Виступ аматорського хореографічного колективу «Намистинки» у  концертній програмі Заслуженого артиста України Дмитра Андрійця

 

Нещодавно у м. Ічня Заслужений артист України Дмитро Андрієць продемонстрував публіці нову сольну програму «Ти можеш летіти». 

Присутні були в захваті від танцювального колективу бального танцю «Чарівниця» Національного університету біоресурсів. А також на це дійство заздалегідь був запрошений аматорський хореографічний колектив «Намистинки». Виступ «Намистинок» є вже невід‘ємною частиною творчості артиста.

Також «Намистинки» отримали запрошення взяти участь у концертному турі Чернігівщиною разом із відомим співаком.

18 Березня 2019 14:03

До уваги учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури!

16 березня 2019 відбулось пробне ЗНО з української мови і літератури. Явка учасників Чернігівської області становила 98,3% від загальної кількості зареєстрованих.

До 18 березня 2019 року учасники пробного ЗНО з української мови і літератури мають можливість отримати результат за рейтинговою шкалою 100–200 балів і критеріальною шкалою 1–12 балів, скориставшись сервісом «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».
         Щоб здійснити вхід до Сервісу, потрібно:

  • увести логін (персональний код) і пароль (пін-код) доступу до
18 Березня 2019 14:01

Фіналістка україно-німецького проекту

«Молодь дебатує» з Чернігова

 

17 лютого 2019 року у Харкові в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбувся національний фінал україно-німецького проекту «Молодь дебатує». Проект проходив за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини і методичної підтримки Jugend debattiert.

У проекті взяли участь 42 заклади освіти та близько 800 дітей з 12 областей України. Чернігівщину представляла Анастасія Попело, учениця 9 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

У півфіналі 16 здобувачів освіти

18 Березня 2019 11:32

До уваги керівників структурних підрозділів з питань освіти органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівників закладів освіти області!

 27 червня 2019 року в м. Вільногірськ Дніпропетровської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант – 2019» засновником якого є Ліга діячів культури України. Участь у заході візьмуть учасники з усіх регіонів України.

            Проведення заходу відбуватиметься за підтримки Міністерства культури України, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Вільногірської міської ради, національних телекомпаній та ЗМІ.

Фестиваль - конкурс

15 Березня 2019 15:46

До уваги учнівської та батьківської громадськості!

Графік проведення пробного ЗНО-2019

16 березня - українська мова і література;

23 березня - біологія, географія, історія України, математика, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська мови.

Пункти пробного тестування-2019.xls

Більш детальна інформація про пробне ЗНО за посиланням http://kievtest.org.ua/probne-zno/

<<<1 - 11 з 2305>>>